Керамічна плитка і керамограніт під дерево - це приголомшливий, сучасний, екологічно чистий облицювальний матеріал, який неймовірно популярний у всьому світі. Його люблять не тільки за міцність, але і за красу)) Саме довговічність і естетичні якості, а саме, текстура дерева, яка проглядається на поверхні кожної плитки, дають цьому матеріалу незаперечні переваги на ряду з іншими.
І для підлоги, і настінна керамічна плитка з імітацією дерева, дуже добре і ефектно комбінується з іншими матеріалами: каменем, металом, склом, бетоном, цеглою, фарбами, шпалерами. Тому в будь-якому будинку, в будь-якій кімнаті текстура дерева підкреслить оригінальність, натуральність і природність.

Сміливо оживляйте інтер'єр і створюйте теплі акценти чудового лісового образу у себе в будинку, квартирі, заміському будинку, вибираючи плитку під дерево, яка підкреслить натуральність, тепло, затишок і особливий шарм Вашого житлового простору.

Ми підготували для Вас величезний вибір плитки з імітацією зрізів різного виду дерева, з різною структурою, різного розміру і форми. Вам залишається тільки ознайомиться з цим великим асортиментом і вибрати саме ту, яка помітно оживить і прикрасить Ваш інтер'єр. Вибирайте і замовляйте на Plitka4you, як завжди, за найкращими цінами:

Плитка під дерево для підлоги

Керамограніт під дерево для підлоги і стін

Плитка під дерево на стіни