Кількість
|
Вартість
|
||
|
Плитка для підлоги
Для ряду приміщень плитка для підлоги майже не має альтернатив: настільки зручний, практичний та звичний такий вибір. У ванній, душовій, санвузлі, басейні, басейні, хаммамі вона стійко переносить вологу, витримує перепади температур і допомагає підтримувати бездоганну чистоту.
Проте в останні роки люди все частіше стали прагнути купити плитку на підлогу в передпокій, на кухню, на балкони, в зимові сади, в холи і навіть вітальні великих котеджів. Тут вона виконує не лише практичні функції, а й стає елементом дизайну. Імітуючи дорогі природні матеріали, кераміка змінила звичні уявлення про те, для яких приміщень вона підходить.
Благородство, стиль, витонченість, добрий смак – саме такі асоціації народжуються, дивлячись на проекти дизайнерів із використанням сучасних керамічних зразків.
Візерунки та декор: який дизайн підлогової плитки зараз у моді
Різноманітність декору – безперечний атрибут цього матеріалу. Сьогодні можна знайти варіант буквально під будь-який задум, наскільки складним та оригінальним би він не був.
Умовно трендсеттерів асортименту можна поділити на 3 великі групи.
① Дизайн під матеріали штучного походження. Метал, бетон, асфальт, штукатурку, цеглу, тканину, скло. Але найсвіжіший тренд – замовити плитку на підлогу з імітацією килима чи ковроліну, а також половичків ручної роботи.
② Відтворення малюнка природних матеріалів. Наприклад, дерева та каменю (мармуру, граніту, оніксу, травертину, гальки).
③ Орнамент різної складності. Ті, хто нещодавно бував за кордоном, напевно бачив, як багато кафе, готелів, ресторанів оброблено візерунковою плиткою – такий підлоговий дизайн відрізняється яскравістю і оригінальністю. В Україні він також популярний, але його потенціал не дійшов до піку. У тій же Європі здається, що пэчворк оточує буквально скрізь: у магазинах, салонах краси і навіть на кухні друзів.
Вибираючи, який орнамент кахлю для підлоги замовити, зверніть увагу на рекомендації дизайнерів. Вони кажуть, що найближчими роками будуть модними такі види візерунків.
- Кубик Рубік із ефектом 3D-гранів.
- Декор у стилі індійського текстилю.
- Квітковий візерунок "гідравлік".
- Марокканський принт: 4 кубики з різними малюнками на кожній плитці для підлоги.
- Строкатість бохо.
- Мотиви старовинних іспанських фресок із приглушеною, наче затертою графікою.
- Чорно-біла геометрія.
В інтернет-магазині PLITKA4YOU представлені всі перелічені, а також багато інших видів дизайну. Ви можете купити будь-який варіант плитки для підлоги із представлених у нашому каталозі.
Плитка для підлоги та ідеї, як її застосувати
Ідея №1. «Стільники» сьогодні в ТОПі найбільш затребуваних ідей. Для передпокою можна використовувати монобарвне покриття, для холу або вітальні в скандинавському стилі чергувати сірий, білий, чорний кольори. Для лофта підійде шліфована імітація граніту. А яскравіші поєднання в ціні, якщо йдеться про плитку на підлогу у ванну. Тут можна використовувати аквамариновий із золотим, оливковий із графітовим, помаранчевий із кремовим та ін.
Ідея №2. Балкон можна облицювати світлою бежевою керамікою вузького формату. Вибирайте викладку під свій смак: «цегла» підійдуть для класичного інтер'єру, «ялинка» для сучасного.
Ідея №3. Плитка на кухню на підлогу може логічно розділяти зону приготування їжі та її вживання. Так, темно-коричневий октагон біля плити здатний гарно «перетікати» у кавовий тон навколо обідньої групи.
Ідея №4. Облицьовуючи сходи та хол, пам'ятайте, що у них має бути єдина стилістика та загальний дизайн. Інакше вид зверху (зі сходових прольотів та майданчика) буде дисгармонійним.
Ідея №5. У котеджах хол часто об'єднаний із вітальнею. Тут спочатку намагаються купити плитку для підлоги з розрахунком під великий простір. Тут є свої особливості. Темні тони виглядають більш стильно та благородно, світлі створюють легкий настрій. Полірована поверхня виглядає урочисто і дорого, матова комфортно і заспокійливо. А ще на великих площах ефектно виглядають ідеї «килимів», імітація паркету та натуральних кам'яних слебів.
4 правила використання кахлю на підлогу в інтер'єрі
- 1. Якщо покриття для підлоги повністю складається зі східного або активного геометричного візерунка, стіни повинні бути однотонними. Відтінок краще вибирати нейтральний і світлий, тоді приміщення здаватиметься вищим і просторішим.
- 2. Погана ідея – замовити на кухню плитку на підлогу зі їстівними мотивами: ягодами, фруктами, натюрмортами – сьогодні це не в тренді. А якщо ви симпатизуєте цьому виду декору, залиште його для фартуха – там він доречніший.
- 3. У передпокій краще вибирати абстрактний дизайн під камінь або деревину. Він виглядає стримано та добре відповідає загальному призначенню приміщення – зустрічати гостей. Зараз для вхідних груп у тренді середньокрупна плитка для підлоги або формат під паркетну дошку. Наприклад, під ці тренди у нас в асортименті є типорозміри 15х60, 60х60 та інші.
- 4. Якщо приміщення велике, і в ньому формуватиметься масштабний візерунок з кахлю, не варто оцінювати колір та дизайн окремих елементів – їх підбирають за дизайн-проектом. Часто кольори окремих зразків здаються блідими або «не такими», і лише після викладення всіх елементів стає зрозумілим, що вибір зроблено правильно. В цьому випадку краще показати нам візуалізацію майбутньої кімнати. Ми допоможемо підібрати і замовити плитку для підлоги, що повністю підходить під ваш задум.
Який потрібен бюджет, щоб придбати якісну плитку для підлоги
Одну й ту саму ідею можна реалізувати за допомогою кахлю різного цінового сегмента. Наприклад, у нас в каталозі є зразки, що імітують мармур кольору Ivory по 300, 500, 700 та 1 000 грн/м2*. Отже, є можливість придбати плитку для підлоги за тією вартістю, яка підходить під ваш бюджет. Навіть якщо у вас вже готовий проект дизайну приміщення, але змінилися фінансові можливості, завжди можна підібрати більш бюджетні чи дорогі заміни. При цьому загальна ідея приміщення не зміниться.
Телефонуйте 097 004 77 44 – ми гарантуємо вам грамотний підбір з боку справжніх профі. А ще розповімо про умови доставки плитки для підлоги у Києві та у регіони.
*Ціни можуть змінюватись, уточнюйте актуальний прайс у менеджерів.