І знову іспанські новинки від KEROS CERAMICA надихають створити свій унікальний сучасний інтер'єр, підкреслити красу житлового простору і наповнити його гармонією і затишком.
Теплий і світлий тон керамограніта AVILA BEIGE в форматі 60х60, повторення текстури натурального каменю, глянцева поверхня, немов прорізає його прожилками, стане кращим вибором для цінителів витонченої краси, природності і простоти зі смаком.

Керамогранит KEROS CERAMICA AVILA BEIGE 60х60

Або створіть чудовий вид у своєму будинку або квартирі за допомогою ультрасучасного керамограніта SIGLO в форматі 60×60 з ефектом бетону і частинками в ньому граніту, матовою поверхнею і цікавим дизайном в поєднанні з декорованим керамогранитом у вигляді геометричної абстракції - CENTURY.
Таке рішення можна виконати як в холодному сірому, так і в теплому бежевому кольорі, на Ваш смак. А різноманітна варіативність малюнків на поверхні керамограніта в цих колекціях, безсумнівно, додасть ефектності і унікальності Вашому інтер'єру.

Керамогранит KEROS CERAMICA SIGLO BEIGE 60х60

Керамогранит KEROS CERAMICA CENTURY BEIGE 60х60

Керамогранит KEROS CERAMICA SIGLO ACERO 60х60

Керамогранит KEROS CERAMICA CENTURY ACERO 60х60

Пастельні тони завжди в тренді.
Нова колекція керамограніта з легкою текстурою каменю - VERSAIL, виконана теж в двох колірних рішеннях, але в чарівному глянці, також прекрасно підкреслить спокійну затишну атмосферу і вкаже на сильні сторони Вашого інтер'єру, додаючи йому об'ємності і солідності.

Керамогранит KEROS CERAMICA VERSAIL CREMA 60х60

Керамогранит KEROS CERAMICA VERSAIL GRIS 60х60

Замовляйте на Plitka4you за хорошою ціною, як завжди! =))