Лофт - ну дуже актуальний і особливий стиль!

В цей популярний вже на сьогодні стиль потрібно закохатися для того, щоб дозволити йому оточувати себе щодня в своєму житловому просторі. Він підходить до всіх видів приміщень, тому до нього потрібно придивитися, побачити в ньому кращі риси, особливості і створити його у себе вдома. І в цьому випадку не має значення, живете Ви в квартирі або заміському будинку, зробите Ви в стилі лофт весь простір або вирішите огорнути їм одне з приміщень. Ефект буде один: буде сучасно, буде стильно! Цей стиль інтер'єру універсальний, тому на нього можна розраховувати, а головне - на нього можна покластися! Він точно Вас не підведе! Цей стиль можна застосувати для будь-якого приміщення Вашого житлового простору. І нехай він трошки брутальний, але його головна риса - відкритість, подарує об'ємність, повітря і простір приміщенню. Цей стиль для творчих і волелюбних людей, які прагнуть до практичності, не бояться креативності та цінують мінімалізм.

Оптимальним рішенням для обробки стін і підлоги в стилі лофт є керамічна плитка і керамограніт зі стилізацією, відкритої необробленої цегляної кладки, фактурної цементної штукатурки, з легкої або м'якою текстурою, імітацією металу та іржі, фарби і шліфованого бетону, каменю та дерева. Киньте всі сумніви і сміливіше відкривайте двері Вашого будинку цьому особливому стилю інтер'єру! Ми знаємо, що Вам потрібно і можемо втілити Ваші задуми. Купити плитку в стилі лофт можна в нашому інтернет-магазині Plitka4you!

Тип стилю - плитка під цеглу: Тисніть!

Тип стилю - плитка під бетон: Тисніть!

Тип стилю - плитка під метал: Тисніть!

Тип стилю - плитка під іржу: Тисніть!

Тип стилю - плитка під камінь: Тисніть!

Тип стилю - плитка під дерево: Тисніть!

Замовити плитку у нас дуже просто! Телефонуйте =))

А побачити кілька цікавих ідей і черпнути натхнення для їх втілення, пропонуємо з невеликого презенту для Вас, у вигляді ЕКСКЛЮЗИВНОГО дизайн-проекту невеликого санвузла в стилі лофт від Plitka4you =))