Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Душові кабіни

Сортування:
по новизні за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Душові кабіни

 

Спершу розповімо, чим душові кабіни відрізняються від душових куточків – це важливий нюанс.

 

Перші поставляються у готовому вигляді на великих заводах, другі виготовляються за індивідуальними розмірами на невеликих виробництвах.

Чому краще купити готову душову кабіну, ніж замовити виготовлення душового куточка

 

► У готових зразках від відомих брендів використовуються тільки перевірені профілі (каркас). Вони відповідають стандартам, ухваленим у країні виробника. Це контролюють органи сертифікації та служби незалежного контролю.

 

При замовленні індивідуального душового куточка може бути використаний будь-який профіль на вибір виробника. У тому числі недостатньої жорсткості або товщини.

 

► Складання готових душкабін на заводі суворо відповідає розробленій технології. Вона гарантує однаково стабільний результат. Усі вироби виходять однаковими, кожен відповідає вимогам якості.

 

Коли куточок виготовляють під персональний дизайн та розмір, високий ризик помилитися у проектних розрахунках або у виробничому процесі, оскільки виріб штучний, а не потоковий.

 

► Коли ви вирішуєте замовити готові душові кабіни, ви точно знаєте їх розміри, і вони не змінюються.

 

При оформленні замовлення на індивідуальне виготовлення ви або вимірник можете припуститися помилки в вимірах. А загартоване скло не можна підігнати у розмір – лише виготовляти заново. Якщо помилка ваша, доведеться заново оплачувати замовлення. Готова кабіна в будь-якому випадку стане в душовій у відведене їй місце.

Вартість заводської душової кабіни покупець бачить відразу. Може порівняти прайс та функціонал багатьох моделей, бачить їх у готовому вигляді та точно уявляє, що отримає.

 

При виготовленні виробу на замовлення ціна залежить від багатьох факторів і без розрахунків менеджера та вимірів з виїздом додому не може бути озвучена. Так само покупцю до останнього незрозумілий зовнішній вигляд того, за що він платить гроші. Одна справа подивитися на скло та профіль окремо, інша побачити одразу готовий виріб.

 

► Готові душові кабіни виготовляють у заводських умовах перевірені часом відомі на весь світ концерни з мільярдними оборотами та найвищим рівнем технологій. У нашому магазині представлені марки зі світовою популярністю зі Швеції, Італії, Польщі. Якщо ви вирішуєте замовити одну з їхніх душових кабін їхнього виробництва, ви можете бути впевнені в якості на 100%.

 

Виробництвом душових на замовлення найчастіше займаються невеликі регіональні компанії. Серед них покупцю важко відрізнити гідних виробників від непрофесіоналів. Занадто високий ризик помилитися.

Які душові кабіни можна купити у магазині PLITKA4YOU

 

 • Душові двері до ніші.
 • Душові огорожі у вигляді чверті кола прямокутної або квадратної форми.
 • Душові кабіни без піддону, для яких трап монтується прямо в підлогу, та герметичні моделі з піддоном.
 • Конструкції з розсувними та розстібними дверима.
 • Моделі із прозорим, тонованим, матовим або сатинованим склом.
 • З задніми стінками або без них, з відкритим чи закритим верхом.
 • З матовою або рифленою поверхнею, різними видами обробки скла.
 • За ціною душових кабін від недорогих до елітних.

У чому відмінності наших душкабін

 

 • Міцний вологостійкий алюмінієвий профіль з антикорозійним порошковим забарвленням.
 • Якісна європейська фурнітура, яка розрахована на довгий термін служби.
 • Гарантія від виробника та захист покупця від непередбачених ризиків.
 • Матеріал виготовлення – загартоване міцне скло (в 5-6 разів міцніше за звичайне) або триплекс (кілька листів загартованого скла, склеєних між собою полімерною плівкою).
 • Естетичні хромовані ручки, петлі та інші елементи.

 

Уточнити вартість душових кабін та умови доставки у Києві та регіонах України можна за телефоном 097 004 77 44.

Вгору