Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Біде

Сортування:
по новизні за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Біде

 

Установку біде для туалету важко назвати даниною моді. Хоча у людей зараз все частіше виникає бажання доповнити їм санвузол, душову або ванну, популярність пов'язана з тим, що цей предмет сантехніки робить догляд за собою більш гігієнічним.

4 причини замовити біде для туалету або ванної

 

  1. Комфортне відчуття чистоти та свіжості після кожного відвідування санвузла.
  2. Замінюючи туалетний папір водними процедурами, ми уникаємо багатьох урологічних та проктологічних проблем. При ряді хронічних захворювань або в післяопераційному періоді біде взагалі стає необхідністю.
  3. Багато хто використовують підвісне або підлогове біде, щоб замочити білизну, помити взуття чи лапи собаці, освіжити ноги дітям після прогулянки.
  4. Воно є незамінним для сімей, де є люди з обмеженими можливостями (яким важко забратися у ванну) або малюки (так їх зручніше підмивати).

Матеріали, з яких ми рекомендуємо купити біде у ванну

 

► САНТЕХНІЧНИЙ АКРИЛ.

 

Має ідеально гладку поверхню, яка довго не забруднюється. Білий колір має виражений блиск. До складу матеріалу входять антибактеріальні присадки, тому на прибирання йде менше часу. А ще акрил має високу теплоємність – таке біде на дотик не буває холодним.

 

► КЕРАМІКА.

 

Вона представлена ​​матеріалами двох типів. В їх основі лежить природний каолін із добавками піску, кварцу та інших натуральних компонентів. Обидва проходять випал і загартування високими температурами, екологічні та на 100% безпечні для здоров'я.

 

Санфарфор.

 

Біде з порцеляни має високу вартість, але й служать до 50 років. Це міцний і дуже щільний матеріал, у нього майже немає пір, куди зазвичай осідає бруд і бактерії. Порцелянова основа біла – навіть якщо при сильному впливі ви її подряпаєте, в місці пошкодження втратиться блиск, але не буде видно сіру глиняну основу, як у інших видів кераміки. Порцелянові біде для туалету напрочуд красиві і здаються напівпрозорими, як класичний фарфор.

 

Санфаянс.

 

Це найдоступніший за ціною тип біде. Він має білий відтінок, простий у догляді, не покривається плямами і не змінює колір. Служить 15-20 років. Якщо у фарфорових біде коефіцієнт водопоглинання – 0.1%, то у санфаянсу 9-12%. Однак виробам, які пройшли якісне глазурування, волога не страшна!

Який тип біде замовити: підвісне або підлогове

 

У кожного варіанта свої переваги, а думка про те, що моделі для підлоги більш надійні – всього лише міф. При грамотній установці обидва типи витримують однакові навантаження – до 400 кг.

 

Підвісне біде візуально збільшує простір, з ним інтер'єр здається легшим, менш завантаженим. Часто приводом замовити настінний біде стає покупка підвісного унітазу – їх зазвичай беруть в одному стилі. Важливий момент: настінний варіант не підійде, якщо ремонт вже завершено. Для цієї моделі потрібно вбудовувати інсталяцію в стіну.

 

Підлогове біде – вибір тих, кому ближче класична концепція дизайну, або кому психологічно важливо відчувати, що чаша має візуальну опору. Такі моделі можуть монтуватись, навіть якщо ви не плануєте повномасштабного ремонту.

Які трендові моделі біде купити для модного інтер'єру

 

  • «Бобове зернятко». Модна овальна форма, ультраглянсовий блиск – таке біде немовби зійшло зі сторінок інтер'єрного журналу.
  • Біде з плавним схилом стінок у чашу. Товстостінна модель з плавними лініями виглядає дизайнерською розробкою.
  • ANTIQUE-біде. Модель в античному стилі з потрійною окантовкою навколо чаші та основи.
  • «Перевернута трапеція». Це біде з литою чашею та цілісним корпусом. Він лише трохи звужується до низу і створює ефект монолітності та брутальності.

 

Зателефонуйте нам за телефоном у Києві: 097 004 77 44, і ми підберемо для вас оптимальну модель біде під ваші побажання та бюджет.

Вгору
,