Керамічна плиткастарожил ринку. Протягом багатьох десятиліть вона користується популярністю, і жоден конкурент не зміг витіснити даний матеріал з п'єдесталу. Запорука успіхунаявність дійсно цінних переваг. Завдяки своїм особливостям керамічна плитка відмінно себе проявляє як в домашніх умовах, так і в магазинах, торгових центрах, медичних установах і навіть на вулиці, і це далеко не весь список її застосування.

Пропонуємо детально розглянути плюси плитки.

Перелік переваг

  • Стійкість зовнішнього вигляду. Плитка красива не тільки «з заводу», а й через роки використання. Її поверхня не вигорає і не вицвітає. Справжня знахідка з декоративної точки зору.
  • Несприйнятливість до плям. Пролили чай або каву? Упустили на підлогу їжу? Не проблема: просто протріть мокрою ганчіркою. Поверхня якісної керамічної плитки не пропускає забруднення всередину себе.
  • Безпека для здоров'я. Заводська плитка складається з натуральних компонентів, злегка «приправлених» синтетичними добавками. Ніяких токсинів.
  • Різноманітність. О, описати весь асортимент плитки просто неможливо! Різні кольори, фактури, текстури, розміри, форми. Керамічна плитка може імітувати дерево, камінь, метал і навіть шкіру, а також безліч інших матеріалів. Різноманітність стосується не тільки зовнішнього вигляду, але і властивостей. Наприклад, для передпокою можна придбати плитку з поліпшеною міцністю. Для кухні відмінним варіантом буде плитка на кухню з глазур'ю, що має «імунітет» до розлитих жирів, олії, органічних кислот. Словом, на ринку можна знайти ідеальний варіант під будь-яку сферу застосування.
  • Пожежна безпека. Плитка не горить і стримує поширення полум'я. Звідси випливає ще одна перевага: будь-яке джерело вогню і високої температури, що впало на плитку, не зашкодить їй.
  • Плитка ворог алергенів. Поверхня керамічної плитки дуже щільна, внаслідок чого пилок, мікроби, кліщі та інші шкідники не можуть «сховатися» в глибині. Щоб захистити себе від шкідливого впливу, досить періодично проводити прибирання.

Якщо говорити про суттєві недоліки, то він, мабуть, тільки один, та й той можна нівелювати. Йдеться про холодну поверхню. Плитка на підлогу буде незручною там, де доводиться ходити босоніж. Рішення проблеми установка теплої підлоги. Ну або теплі шкарпетки.

На закінчення важливо відмітити, що керамічна плитка це практично ідеальний матеріал. Що важливо: при всіх своїх перевагах вона має помірний цінник, так що купити плитку може будь-який пересічний українець. Тому, роблячи ремонт в будь-якому приміщенні, для облицювання стін і підлоги віддавайте перевагу виключно довговічним матеріалами. А плитка, будьте впевнені, обов'язково виправдає Ваші очікування!