1. Загальні положення

1.1. Справжня оферта, є пропозицією «Plitka4you» далі за текстом - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту - «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет -сайті Продавця «Plitka4you.com.ua». (Далі - «Інтернет-сайт»).

1.2. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. Ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець).

1.3. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

2. Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

* «Товар» - опублікований на сайті Інтернет-магазину «Plitka4you.com.ua» перелік товарів;

* «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.

* «Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.

* «Покупець» - фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець, яка уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

* «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

3. Предмет Договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

- добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;

- самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;

- оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

- обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину «Plitka4you.com.ua»

4.2. Покупець оформляє замовлення на Сайті самостійно, шляхом додавання обраних Товарів в віртуальну корзину. Також здійснити замовлення можна передзвонивши на будь-який з номерів, вказаних на початковій сторінці сайту, написавши в чат (Viber, WhatsApp, Telegram) або написавши на e-mail.

4.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

5. Порядок оплати замовлення

5.1 Товар, замовлений в інтернет - магазині «Plitka4you.com.ua» оплачується Покупцем: шляхом банківського переказу на розрахунковий рахунок Продавця, на карту Приват Банку, за допомогою електронних платіжних систем, післяплатою через сервіси кур'єрських компаній або готівкою в офісі Продавця.

5.2. Накладений платіж. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні, кур'єрських компаній, відправка товару здійснюється після часткової передоплати за товар. Розмір часткової передоплати, визначається перед відправкою, в залежності від вартості та ваги замовлення.

5.3. Прі не надходження коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

6. Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товару, придбаного в інтернет-магазині «Plitka4you.com.ua», по Україні здійснюється кур'єрськими компаніями за рахунок покупця. За погодженням з Продавцем можлива безкоштовна доставка.

6.2. За погодженням з Продавцем можливий самовивіз з пунктів видачі Продавця або доставки Товару транспортною службою Продавця з урахуванням компенсації транспортних витрат на перевезення товару, якщо цей товар не позначений стікером «Безкоштовна доставка».

6.3. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра або пункті видачі виконати прийняття замовленого Товару за кількістю, якості, асортименту та комплектності.

6.4. У разі виявлення під час приймання Товару, будь-яких недоліків за кількістю, якості, асортименту та комплектності, Покупець зобов'язаний скласти акт і повідомити Продавцю. В іншому випадку, товар вважається прийнятим і рекламації не приймаються.

7. Права та обов'язки сторін:

7.1. Продавець має право:

- в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов'язаний:

- своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:

- оформити замовлення в Інтернет-магазині;

- оформити електронний договір;

- вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

8. Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

- змінений виробником зовнішній вигляд Товару;

- за незначне невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різній колірній передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;

- за невідповідність колірної гами, тони, малюнка, фактури, розміру і всіх можливих відмінностей, які виникають в процесі виробництва від партії до партії;

- інформація в інтернет-магазині «Plitka4you.com.ua» постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Продавець не несе відповідальності за дії Покупця, пов'язані з одержанням ним застарілої інформації;

- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

 - за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

8.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів. У разі недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Продавець можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства.

9. Інші умови

 9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті «Plitka4you.com.ua».

 9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Ціна Товару, зазначена на сайті «Plitka4you.com.ua», може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти).

9.5. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним. Фотоматеріали та текстові матеріали, розміщені на сайті інтернет-магазину «Plitka4you.com.ua», можуть бути використані (в т.ч. скопійовані, завантажені) Покупцем тільки для особистих некомерційних цілей, будь-яке інше їх використання (поширення) заборонено. У разі незаконного використання об'єктів інтелектуальної власності, винна сторона несе відповідальність, передбачену чинним законодавством.

10. Порядок повернення товару належної якості

 10.1. Повернення товару Продавцю проводиться згідно чинного законодавства України.

10.2. Повернення Товару належної якості Продавцю можливий в разі, якщо він не використовувався, збережено його товарний вид, упаковка, споживчі властивості, пломби, ярлики.

10.3. Повернення товару Продавцю проводиться за рахунок Покупця.

10.4. При поверненні Покупцем товару належної якості, Продавець повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Продавця, пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

11. Захист персональних даних, інформація про Покупця

11.1. Оформляючи замовлення на придбання Товару, Покупець надає Продавцю свої персональні дані, оформляючи замовлення в інтернет-магазині «Plitka4you.com.ua» дає добровільну згоду на використання і обробку його персональних даних та вчинення інших дій, передбачених Законом України "Про захист персональних даних" .

11.2. Продавець гарантує, що ніяка отримана від Покупця інформація не буде передана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

11.3. Персональні дані Покупця обробляються Продавцем виключно з метою укладення та виконання договору купівлі-продажу (договору оферти) товару через інтернет-магазин «Plitka4you.com.ua».

11.4. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, інформації про свої персональні дані. Продавець не несе відповідальність за неналежне виконання або невиконання своїх зобов'язань, у зв'язку з недостовірністю інформації про Покупця.

12. Термін дії договору

12.1. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію».

12.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів

12.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках, передбачених чинним законодавством України.

12.4. Договір купівлі-продажу діє з моменту прийняття оферти Покупцем і до моменту отримання ним Товару.