Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Раковини та умивальники

Сортування:
по новизні за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Раковини та умивальники

 

Раковина – це ключовий акцент для ванної кімнати. Її смисловий та естетичний центр – перше, на що лягає погляд у цій кімнаті. Від характеристик виробу залежить багато чого: термін служби, простота догляду, зовнішній вигляд через кілька років та інші моменти. Зараз ми розповімо, як купити умивальник у ванну та отримати від експлуатації лише позитивні враження.

Корисні деталі, які не варто упускати з уваги

 

  • Вибираючи моделі з невеликою висотою, віддавайте перевагу раковинам для ванни шириною 50-60 см і вище. Вони надійно захистять підлогу від бризок, навіть якщо глибина чаші буде всього 10-13 см.
  • Багато моделей мають покращені покриття: антибактеріальне, «антистаріння» (проти потертостей і втрати блиску), «антивапно» (проти водного нальоту), «антидрапини» та ін. Вартість таких раковин трохи вища, зате вони прослужать у ванній довше і будуть виглядати, як нові, через багато років.
  • Зручності в експлуатації додасть сумісність моделі із донним клапаном клік-клак (у багатьох моделей він іде в комплекті). При натисканні на кришку він зупиняє злив. Можна набрати воду у умивальник, щоб замочити у ванній плями на білизні перед пранням або зробити ванну для рук. Друге натискання запускає роботу зливу заново.
  • Ще років 10-15 тому замовити раковину у ванну без переливу було неможливо. Сьогодні таких моделей є чимало. Вони хороші для лаконічного інтер'єру, де мінімум деталей та максимум чистих ліній та гладких форм.
  • Різні технології глазурування дають різний ефект. Подвійний шар глазурі збільшує термін служби умивальника для ванної кімнати і в 2 рази краще захищає від подряпин. Однак іноді шар глазурі буває один, але збільшеною товщиною. Ефект виходить таким самим.

Яку купити раковину, щоб ванна була зручною? Плюси основних моделей

 

→ Накладні. Виглядають стильно, трендово і дуже красиво. За формою можуть нагадувати чашу, човник, човен чи тазик. Розміри – від крихітних до величезних. Візуально здається, що такий умивальник просто поставили на стільницю у ванній, настільки невимушено, вишукано та оригінально він виглядає. Усі системи комунікацій залишаються прихованими.

 

→ Для встановлення над пральною машиною. Вони заощаджують місце: жодне інше рішення не буде настільки ергономічним для невеликої ванної кімнати. Злив у таких раковин зміщений, тому техніка буде у безпеці. Але пам'ятайте про важливу деталь: вони кріпляться на кронштейнах до стіни – встановлювати їх на машинку не можна!

 

→ Підвісні. Якщо ви хочете бачити свій інтер'єр повітряним і легким, вибирайте умивальники у ванну, що «парять у повітрі».

 

→ На п'єдесталі. Візуально вони дуже відрізняються від тих, що були модними ще 5 років тому. Зараз дизайнери рекомендують купити раковину у ванну або на тонкій ніжці, або по ширині, що дорівнює самій чаші. Вага умивальника у ванній лягає на надійну опору, а п'єдестал приховує комунікації.

Які моделі раковин у ванну у ціні у тих, кому потрібен модний інтер'єр

 

→ На підвісних та підлогових тумбах. Модне та зручне рішення. Дозволяє ефективно організувати простір навіть на малій площі.

 

→ У стільницю. Вони виходять повністю потопленими, «без країв». Їх воліють ті, хто шукає сучасний зовнішній вигляд та зручність у використанні.

 

→ Тонкостінні моделі. Це саме втілення шику, витонченості та розкоші, особливо моделі із суперматовим покриттям. Варто глянути на них, щоб зрозуміти: це новий рівень у дизайні ванної. До речі, не варто думати, що вони крихкі: раковини у ванну з тонкими стінками виробляють способом лиття під тиском. Усередині них немає порожнеч та прихованих тріщин, тому матеріал стійкий до механічних впливів.

 

Замовити умивальники для ванної з доставкою у Києві та регіонах країни можна за телефоном: 097 004 77 44.

Вгору
,