Великий потенціал, інноваційний технологічний процес декорування, творчий підхід і технічні нововведення відкрили нескінченні можливості для іспанської фабрики REALONDA в створенні приголомшливих креативних керамічних колекцій, так не схожих ні на одну іншу будь-якої іншої фабрики. Неперевершена реалістичність однієї з таких колекцій, чіткість кожної деталі без жодних обмежень, створюють красу поверхні кожної її плитки. Колекція ORLY | ОРЛІ - це сатинований керамограніт від фабрики REALONDA, який відображає в собі індивідуальність, характер і чарівність. Сильне чорно-біле поєднання кольорів в кожному елементі цієї колекції і впроваджений глибокий синій в деякі з них, створено для того, щоб зробити будь-який простір до нескінченності насиченим і вишуканим. А висічені насічки різних геометричних форм і покриваючі їх приголомшливі оригінальні орнаментальні малюнки і фігури, зафіксовані на поверхні кожної плитки, у своїй сукупності виливаються в нескінченний килим з окантовками або без, натякаючи на приголомшливий старий стиль французьких палаців і одночасно бездоганну сучасність.

Керамогранітна плитка цієї колекції — дуже універсальний обробний матеріал і може бути використаний в житловому приміщенні для облицювання, як плитка для стін у ванній кімнаті, наприклад, так і як плитка для підлоги. Іншими словами це керамограніт в усій своїй красі своїх естетичних так і технічних властивостей.

На кожному елементі цієї колекції відображена краса геометрії, а суміш чорного, білого, синього кольорів, об'ємності і форм, безсумнівно, сприяють створенню неповторної відкритої атмосфери у Вашому будинку або квартирі. Однозначно можна сказати, що ORLY - плитка, купити яку, значить зробити свій простір розкішним і одночасно елегантним.

Замовляйте цю чудову колекцію в нашому інтернет-магазині Plitka4you за найкращими цінами! Телефонуйте нам, Вам все сподобається =))

Колекція ORLY | REALONDA